Nonprofit/Charity Reg.# 040830001182 | Tax ID/EIN# 84-1655629

Home  »  AnnouncementsEvents   »   छैठौं राष्ट्रिय महाधिवेशन २०१५ – यहि अगस्त १६ गते आइतबार छैठौं राष्ट्रिय महाधिवेशन २०१५ – यहि अगस्त १६ गते आइतबार

छैठौं राष्ट्रिय महाधिवेशन २०१५ – यहि अगस्त १६ गते आइतबार छैठौं राष्ट्रिय महाधिवेशन २०१५ – यहि अगस्त १६ गते आइतबार

मगर संघ अमेरिकाको सम्पूर्ण आ-जीवन सदस्य, सदस्य लगायत अमेरिका बासि मगर बन्धुहरु,
झोर्लाङ, मिझोर, जिलौ अनि नमस्कार |

छैटौ महाधिबेशन कार्यक्रम स्थान माउन्ट एभेरेस्ट रेस्टुरेन्ट मा सारिएको बारे |

यहि आईतबार, अगस्त १६, २०१५ को दिन मेरिलैंड, बाल्टिमोर शहरको “माउन्ट एभेरेस्ट रेस्टुरेन्ट” (कार्यक्रम स्थान परिवर्तन भएको) मा बिहानको १०:३० बजे देखि मगर संघ अमेरिका को छैटौ महाधिबेशन हुन गइ रहेको यहाहरुलाई पु:न जानकारी गराउदछौ |

संस्थालाई बृहत रुपमा अघाडी बढाउन यहाहरुको उपस्थिति अत्यन्तै महत्व पूर्ण रहने भएकोले महाधिबेशनमा उपस्थित भई संस्थागत बिकास तथा सम्पूर्ण मगरहरुको हितमा संस्थालाई अगाडी बढाउन बिधि-बिधान लगायत आगामी कार्य योजनामा समेत बृहत छलफल हुने भएकोले तपाईको उपस्थितिले सस्थालाई अझ नयाँ उचाईमा पुर्याउने कुरा यहाँहरुमा जाहेर गर्दै यहाहरुको गरिमामय उपस्थितिको लागि हार्दिक अनुरोध गर्दछौ |

कार्यक्रम: छैटौ राष्ट्रिय महाधिबेशन २०१५
मिति : आईतबार, अगस्त १६, २०१५
समय : बिहानको १०:३० बजे देखि
स्थान : माउन्ट एभेरेस्ट रेस्टुरेन्ट
७९२७ बेलायर रोड, बाल्टिमोर २१२३६, मेरिलैंड

धन्यबाद,
मगर सघ अमेरिका
[youtube-white-label id=”t2bhTWOAzMk” height=”400″ width=”730″ autohide=”1″ autoplay=”1″ controls=”0″ branding=”1″ hd=”1″ rel=”0″ showinfo=”0″ thanks=”1″ autosize=”1″ border=”0″ cc=”0″ colorone=”” colortwo=”” disablekb=”1″ fullscreen=”1″ /]